Junioři 05.11.2018   Zdeněk Strych  Pavlína Šachová

Extraliga juniorů - 03.11.2018

3:2 p
HC Kert Park Praha (1:0;0:1;1:1 - 1:0) Elba DDM Ústí nad Labem
Branky: 02:58 Barták Daniel (Kovárník Jakub, Hrdlička Pavel), 31:59 Sedlák Filip, 45:21 Jizba Dominik (Kovárník Jakub) - 22:34 Rop Radek (Giesel Tomáš) PP, 36:46 Stupka Martin (Krejčí Adam)
Sestava KER: Jirsa Lukáš (Šach Martin) - Havel Jakub, Herzigová Petra, Hrdlička Pavel, Charbuský František, Jizba Dominik, Kosinová Karolína, Suchánek Lukáš - Barták Daniel, Hustoles Jakub, Jágr Vojtěch, Jizba Matyáš, Kolář Robin, Kovárník Jakub, Krbec Marek, Manhartová Lucie, Mika Martin, Mikeš Ondřej, Patočková Barbora, Sedlák Filip, Síla Marek
Sestava UNL: Toth Jakub - Bečvář Jan, Černý Jakub, Maule Petr, Rop Radek, Sedláček Matěj - Babka Jan, Giesel Tomáš, Hanzlík Vojtěch, Hruška Michal, Jičínský Richard, Krejčí Adam, Stupka Martin, Škurla Jan, Zeman Vojtěch, Zilcher Stanislav

V sobotu jsme nastoupili proti lídrovi tabulky. První třetina začala naším náporem, forčekovali jsme soupeře už v jeho obranném pásmu a to nám vyneslo první gól, který po nahrávce Jakuba Kovárníka vstřelil Dan Barták. Další slibné šance jsme už využít nedokázali. Hrál se rychlý a důrazný hokejbal z obou stran. Ve druhé třetině dokázal soupeř využít přesilovku a do třetí části se šlo za vyrovnaného stavu 1:1. I do třetí třetiny jsme vstoupili lépe a vedoucí gól dokázal do ústecké branky umístit Filip Sedlák. Soupeř vyrovnal po rychlém brejku a došlo i na prodloužení. To ukončil již po 25 vteřinách Dominik Jizba střelou od modré čáry. Bod navíc jsme si určitě zasloužili.

Hodnocení trenéra Karla Manharta:

V tomto utkání jsme se zaměřili na obranu středního pásma, rychlý přístup k hráčům soupeře v obou pásmech, clonění a rychlou koncovku. Na rozdíl od utkání v Ústí se nám vydařila první třetina, tam jsme měli šanci zápas rozhodnout. Před utkáním bych dva body bral.