MISTR ČR 2017, 2018, 2019 a 2021

Druhý a zároveň poslední letošní turnaj přípravek

Přípravka 21.06.2021   Karel Felt  Karel Felt, Jiří Kraml

Po dlouhé době koronavirové pandemie se v sobotu 19. června uskutečnil v kladenském areálu druhý turnaj přípravek, kterého se vedle domácích zúčastnila i družstva z Hostivaře a Kert Parku Praha. Hrálo se systémem každý s každým dvakrát. I přes třicetistupňové vedro si kluci turnaj užili a realizační týmy se o ně pečlivě staraly, ať už „kropením“ zátylku, dodržováním pitného režimu, až po kbelík s vodou na ochlazení.

Pro „Kerťáky“ byl turnaj symbolický. Menší kluci se „zabydlovali“ v přípravce, ti starší se s ní loučili, protože příště už budou nastupovat za mladší žáky. Kert Parku vyšel vstup do turnaje, když během několika minut rozhodl první zápas s Kladnem. Kladno nám pak porážku oplatilo, zatímco Hostivař, s týmem starších a zkušených hráčů, prošla turnajem bez zaváhání. Malí „Kerťáci“ ale nezklamali, v každém utkání odevzdali maximum, věkový „mix“ ukázal, že na Lužinách je v přípravce i mladších žácích na čem stavět.

Vyjádření trenéra Jana Šimůnka: "I když byl začátek turnaje přesunut o půl hodiny dříve, teploměr už hlásil 28 stupňů. V prvním zápase jsme jasně dominovali, jak jsme byli plni energie, kterou nám ale sluníčko sebralo na zbytek turnaje. Kluci se snažili, ale bohužel další vítězství to už nepřineslo. Hráči dodržovali pitný režim a co se po nich chtělo během hry tak to občas vázlo, ale jinak povedený poslední turnaj sezony a celkově poslední turnaj v přípravce pro ročníky 2010. Klukům přejeme, ať se nadále hokejbalem baví a májí skvělou partu kamarádů."

Sestava: Jakub Bláha, Jakub Pometlo, Kryštof Machýtka – David Čihák, Filip Doucha, Sebastien Chán, Adam Kraml, Vojtěch Pleštil, Václav Sýkora, Michal Šeps, Filip Větrák

  Tags: , , , , ,