Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023

Dorost zdolal doma Ježky, starším se na Kladně nedařilo.

Dorost, Starší žáci, Přípravka, Minipřípravka, 17.03.2024
Fotografie
autor: Martin Horský

Kromě mladších žáků se o víkendu prezentovaly všechny kategorie. Dorostenci v neděli zvládli domácí zápas s Ježky 8:5, starším se v sobotu na Kladně nedařilo, kde nakonec podlehli 14:1. Přípravka zahájila jaro doma proti Kladnu a Novému Strašecí a Minipřípravka zavítala do Kladna.

Dorost

Po přestřelce z minulého týdne ve Svítkově jsme se opět dočkali velkého počtu branek, tentokrát v utkání s Ježky z Heřmanova Městce, které nám nakonec přineslo důležité 3 body. Úvod utkání byl bezbrankový, i když jsme měli lehce navrch. První branky jsme se dočkali až v 11. minutě, když se Horák trefil po Vrabcově nahrávce. Druhý gól přidal Větrák, když využil Drncovu nabídku ve 14. minutě (2:0). V 19. minutě zvyšoval na 3:0 Adam, který rychlou akcí z první využil Chánem vyhranou buly. Soupeři se podařilo snížit Louvarem ve 22. minutě, ale na jeho branku jsme rychle odpověděli Drncem při souhře s Vrabcem a Větrákem. Následovalo vzájemné vyloučení Svobody a Málka za krosčeky, při kterém jsme ze hry 4 na 4 vytěžili branku Chánem, kterému nahrával Vrabec (5:1). Před závěrem třetiny se zopakovalo ještě jedno vzájemné vyloučení, a protože šel po 20 vteřinách pykat ještě Bilý, hráli jsme přes minutu 3 proti 4. Toto oslabení jsme úspěšně ustáli a soupeře nepouštěli do větších šancí.

Ten se prosadil hned z kraje třetí třetiny, když na 5:2 snižoval Starý. Ve 34. minutě utekl Drnec přes celé hřiště a proti Boháčovi byl nekompromisní. Ač to vypadalo, že je rozhodnuto, přišlo 6 minut soupeře během kterých se 3 x prosadil a záhy to bylo 2 minuty před koncem jen o 1 branku a nedisciplinovanou hrou jsme soupeře vrátili do zápasu. Naštěstí i my jsme se opět prosadili a navíc soupeře již do vyložených šancí nepouštěli. Nejprve půl minuty před koncem se přesně trefil Drnec svou 3. brankou, když z první využil Chánovu přihrávku z vyhrané buly (7:5). Na konečných 8:5 dával 4 vteřiny před koncem Ďurina po spolupráci s Voženílkem. Důležité tři body jsme dnes uhájili, ale i když jsme soupeře přestříleli 40 ku 28 s předvedenou hrou nemůžeme být zcela spokojeni.

Starší žáci

Starší žáci po 14 dnech vyrazili na další venkovní utkání, tentokrát na Kladno, kde je čekal těžký zápas proti 2. týmu tabulky regionu. Již od začátku se ukázalo, kdo bude mít v utkání navrch. Do branky se vrátil Arnold, který na Kovu chyběl. Pět minut jsme drželi bezbrankový stav, ač soupeř nás tlačil od samého začátku. V 5. minutě byl vyloučen Hejkal, přesto jsme to byli my, kdo během 2 minut naší přesilovky dvakrát inkasoval. V 9. minutě byl potrestán Dvorský a Holý záhy využil jeho vyloučení (3:0). Ještě do přestávky se soupeř prosadil 3x. V druhé třetině jsme se herně trochu zvedli, přesto v úvodu třetiny to již bylo 7:0. V 18. minutě jsme se úspěšně ubránili vyloučení Bilého, nicméně do konce třetiny jsme kapitulovali ještě 2x.

V průběhu 3. třetiny rozhodnutého utkání jsme inkasovali ještě 5 krát, když Holý dokompletoval hattrick. V samém závěru se i nám podařilo skórovat, když se z našich 14 střel ujala jediná a to po samostatné akci Loskota. Když už nic, tak jsme alespoň neodjížděli s nulou. Utkání proti zkušenějšímu kladenskému týmu se nám nevydařilo, soupeř nás poctil 57 střelami.

Přípravka

Naši přípravkáři přivítali v sobotu doma dva týmy z Kladna a jeden z Nového Strašecí. Na turnaji, kde hrál každý s každým 2x10 minut, byla vidět řada pěkných akcí. Všichni se již těšili po zimní přestávce, až naskočí do ostrých zápasů. Našim borcům se podařilo porazit kladenský modrý tým. Bílému jsme po boji podlehli, ač jsme po úvodu s převahou vedli, a na závěr jsme podlehli jednoznačným rozdílem Novému Strašecí.

Minipřípravka

Minipřipravka se na Kladně potkala se dvěma kladenskými týmy, které oba těsně porazila. Utkání s Mladou Boleslaví i s Kovem skončilo nerozhodně a tak náš tým během 4 utkání nepoznal hořkost porážky. Také minipřípravkáři se již těšili na soutěžní utkání. Kladnu děkujeme za uspořádání turnaje a rodičům a fanouškům za podporu.