MISTR ČR 2017, 2018, 2019 a 2021

Co nás čeká poslední říjnový víkend?

V pátek 22.10. se muži A představí na půdě Hostivaře v rámci Crossdock extraligy hokejbalu. Hostivaři patří v tabulce 9. místo s 8 body a poslední zápas na Kladně prohráli 6:1. Náš tým má 2 zápasy k dobru z odložených utkání a patří mu po šesti utkáních 11 bodů na 7. místě tabulky. Naposledy jsme ztratili doma bod s posledním Kovem za vítězství v prodloužení 4:3 a tak bude náš tým tuto drobnou ztrátu určitě chtít odčinit a přivézt z Hostivaře 3 body.

Dorostenci zajíždí na Palmovku, kde se utkají s Kovem B, které zatím nevyhrálo jediné utkání. Naši hráči přijedou zajisté nabuzeni trochu nečekanou poslední domácí výhrou nad Kovem A 3:2 z minulého týdne a budou chtít potvrdit další 3 body. Utkání začíná v neděli v 15:30 na Palmovce.

Starší žáci svůj zápas již předehráli doma ve čtvrtek 21.10. proti Keltům A. V omezené sestavě doplněné řadou hráčů z mladších žáků a přípravky se jim nepodařilo soupeře překvapit a odešli poraženi 1:6.

Přípravka má tentokrát turnaj doma na Lužinách.  Do bojů na našem hřišti se o sobotním dopoledni zapojí hned dva domácí týmy. Soupeři jim budou 2 týmy Keltů z Berouna a jeden hostivařský tým. Začátek turnaje je naplánován na 9:30.

Minipřípravka pak jede na svůj další turnaj do Maldé Boleslavi, kde se představí proti domácím Tygrům, čimickým Rebelům, Hostivaři a libereckým Liškám.

Mladší žáci mají po úspěšné neděli o tomto víkendu volno.

  Tags: , , , , , , , , ,