MISTR ČR 2017 a 2018

Chtěl bych s týmem skončit v první půlce tabulky, říká mladší žák Radim Drnec

Mladší žáci, Přípravka 31.10.2017   Milan Kubíček  Jiří Drnec

Ač věkem stále hráč přípravky, letos táhne střelecky tým mladších žáků. Radim Drnec je postrachem obrany soupeře a my jsme tohoto malého čarostřelce s číslem 28 vyzpovídali.

Jak jsi se připravoval na novou sezonu?

V létě jsem jezdil na kole, chodil jsem běhat a taky jsme šlapali po horách. Trenér nám na prázdniny dal deník, do kterého jsem si zapisoval, kolik jsem udělal leh sedů, kliků a dřepů. A v srpnu jsem byl na soustředění s týmem.

Když pominu, že hraješ ještě turnaje za přípravku, co říkáš na soutěž mladších žáků? Zatím máte odehráno šest soutěžních utkání, jak bys je hodnotil?

Určitě mě víc baví soutěž mladších žáků než přípravka. Lepší je hrát na celý hřiště, víc se tam běhá. Občas se nám stalo, že jsme podcenili soupeře a pak prohráli o jeden gól. Ale je dobrý, že už vyhráváme a nedostáváme tolik gólů jako loni.

V posledním utkání jsi vstřelil již svůj letošní třetí hattrick, který byl nejlehčí?

Buď proti Kovu nebo proti Keltům, protože to mi spoluhráči skvěle nahrávali.

Jak si rozumíš se svými spoluhráči v lajně? Měnil bys je?

Neeee, tak to ani náhodou! Umíme si spolu nahrávat. Jsou to kamarádi, je s nimi legrace, děláme spolu různý akce i mimo hřiště.

Chodíš i na utkání A týmu, kdo je tvůj vzor? A proč?

Když jsme na víkend v Praze, tak se chodím koukat na Áčko. Můj vzor je Martin Kruček, je strašně dobrej na hokejce a má mega šikovný ruce.

Čeho bys chtěl v letošní sezoně dosáhnout? Ty a tým.

Chtěl bych s týmem skončit v první půlce tabulky a já bych chtěl být ve vedení v kanadském bodování.

  Tags: , , , , , ,