MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Archiv článků

Starší žáci 20.02.2020

Chceme sbírat zkušenosti ze zápasů a zúročit je v příští sezoně, říká starší žák Patrik Janda

Jarní část se nezadržitelně blíží a před jejím začátkem jsme vyzpovídali oporu mužstva starších žáků Patrika Jandu.


Muži A 04.02.2020

Od hráčů jsme chtěli jednoduchou hru, nasazení a góly, říká o přípravných utkání v Plzni Milan Jelen

Extraligový A-tým sehrál v neděli 2. února dvě přípravná utkání v Plzni. Kromě domácích Mečounů jim soupeřem byla také reprezentace do 20 let. Zatímco v utkání s reprezentací Pražané prohráli 5:6, proti domácí Plzni předvedli jednoznačnější utkání a zvítězili 6:0. Jak si Lužinští v první konfrontaci v roce 2020 vedli hodnotí asistent trenéra Milan Jelen.


Mladší žáci 23.01.2020

Mladší žáci na turnaji v Plzni skončili na druhém místě

Velmi kvalitně obsazeného turnaje v Plzni se zúčastnili naši mladší žáci. Celkem sehráli čtyři utkání, v nichž porazili domácí Plzeň 3:1, v pražském derby si poradili s Rebely, když zvítězili vysoko 7:2. V posledním utkání vstřelili 6 branek do sítě prachatických hokejbalistů. Nestačili jsme jen na Svítkov Pardubice, kde jsme zaspali začátek utkání. Ve druhé polovině utkání jsme soupeře přehrávali, ale ztrátu z úvodu utkání jsme již dotáhnout nedokázali a prohráli 2:5.


Nezařazené 17.01.2020

Osmého února se uskuteční třináctý ročník taneční zábavy

Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na třináctý ročník taneční zábavy HC Kert Park Praha, která se koná v sobotu 8. února 2020 ve Spolkovém domě Stodůlky. Těšit se můžete na bohatou tombolu, k tanci bude hrát skupina Globus Band. Lístky jsou k dostání u Milana Kubíčka.


Mladší žáci 17.01.2020

Mladší žáci se zúčastní  Zimního poháru v Plzni

Již po třetí využíváme pozvání plzeňského klubu na turnaj, jenž se letos koná pod názvem Zimní pohár 2020. Na turnaji se postupně střetneme s domácími mečouny, poté nás prověří tradičně silný pardubický Svítkov, v pražském derby se utkáme s Rebely a turnaj zakončíme zápasem s Prachaticemi. Turnaj je pro nás především přípravou na jarní část, těšíme se na vyrovnaná utkání. Umístění pro nás není prioritou.


Minipřípravka 12.12.2019

Vítězná minipřípravka v Kralupech

V neděli 8.12.2019 v 9.00 začal poslední turnaj letošního roku minipřípravky, již tradičně v tomto čase v hale v Kralupech nad Vltavou. Naši hráči se postupně utkali s týmy HBC Hostivař, SK Kelti M, HBC Tygři Mladá Boleslav a SK Kelti B.