MISTR ČR 2017 a 2018

Archiv článků

Muži A 25.03.2019

Kert Park je po roce opět vítězem základní části extraligy, v důležité bitvě v Plzni zvítězil 3:1

Kert Park se před posledním hracím víkendem základní části už nemusí o svoji první příčku bát. Díky výhře nad Plzní už o ni přijít nemůže. V utkání šel pražský celek jako první do vedení, když se mu podařilo skórovat při vlastním oslabení. Čtyřminutovou přesilovou hru však Plzeň přeci jen dokázala využít a srovnala se soupeřem krok. Jednalo se ale o její jediný gól a další dva už přidali pouze hosté, kteří tak zvítězili 1:3.


Junioři, Minipřípravka, Mladší žáci, Muži A, Muži B 23.03.2019

A-tým čeká těžké utkání v Plzni, junioři vyzvou Hostivař a Ústí nad Labem

O víkendu zasáhnou do bojů všechna naše mužstva s výjimkou přípravky. Většina mužstev hraje na hřištích soupeřů. Největší šichtu bude mít nejspíše juniorka.


Muži A 20.03.2019

Kert Park má na svém kontě další vysokou výhru, Rakovníku uštědřil hned jedenáct branek

Opět po týdnu ukázal svoji nadvládu Kert Park, který přidal ještě o branku více. Jeho řádění tentokrát odnesl Rakovník. Do listiny střelců se hned třikrát zapsal Petr Danko, který si hattrick připsal během pouhých pěti minut. Domácí celek přidal ve čtyřicáté minutě alespoň branku útěchy, po které však ještě dvě inkasoval, a to během pouhých třiceti sekund.


Mladší žáci 13.03.2019

Povinná výhra mladších žáků proti Novému Strašecí se nerodila snadno

Nevím čím to je, ale vždy, když na sebe narazí tyto dvě mužstva a je jedno kde se hraje, leje jako z konve. Stejné tomu bylo i v tuto neděli na Lužinách. Počasí, že by psa nevyhnal. Domácí trenéři nasadili do zápasu mladší hráče přípravky a sestava byla hodně kombinovaná. I tak jsme soupeře od začátku přehrávali a vytvořili si pěkné šance.


Junioři 12.03.2019

Junioři s Buldoky nezaváhali, v propršeném utkání na domácí půdě zvítězili 7:0

V prvním jarním domácím utkání přivítala juniorka na domácím hřišti Buldoky ze Stříbra. Bohužel utkání nepřálo počasí, hrálo se za stálého větru a deště.


Muži A 11.03.2019

Ofenzivní smršť na Lužinách, Kert Park porazil Most vysoko 10:1

Pražanům vyšla obě víkendová utkání na jedničku. Zatímco v sobotu porazili Sudoměřice 5:2, v neděli pak nasázel Mostu dvojnásobek branek. Výraznými postavami nedělního utkání byli Petr Danko a Tomáš Wróbel.