MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Archiv článků

Přípravka 24.05.2019

Přípravka s minipřípravkáři na Palmovce neprohrála

V sobotu se odehrál další turnaj přípravek opět ve formátu 5+1 s hracím časem 3×8 minut. Náš tým byl zařazen do skupiny, jenž odehrála svůj turnaj na Palmovce. Sestava nakonec kvůli školám v přírodě a zraněním byla na půl přípravkáři a minipřípravkáři.


Mladší žáci 23.05.2019

Mladší žáci nevyužili možnost pojistit si druhé místo, v Berouně prohráli 0:2

Možnost pojistit si druhé místo nevyužili mladší žáci na neoblíbeném hřišti v Berouně. Naši hráči potřetí v letošní sezoně porazit mužstvo starších Keltů nedokázalo.


Muži A 18.05.2019

Zlatý hattrick! Kert Park na Kladně zvítězil 2:0 a potřetí v řadě se raduje z mistrovského titulu!

Slovy Roberta Záruby: „Vítej zlatý hattricku“! Lužinští to dokázali! Ve třetím finále dokázali eliminovat kladenskou ofenzivu a po trefách Tomáše Fejfara a Martina Kručka porazili HBC Alpiq Kladno 2:0! Celkově pak v sérii 3:0 a potřetí v řadě za sebou zvedli nad hlavu pohár pro mistra České republiky! Obrovská gratulace! Jsme na Vás nesmírně pyšní!


Mladší žáci, Muži A, Přípravka 17.05.2019

A-tým útočí na Kladně na zlatý hattrick, mladším žákům začíná nadstavba

A-tým v sobotu může zaútočit na zlatý hattrick. Mladší žáci zahájí nadstavbu v Berouně. Přípravka sehraje turnaj na Palmovce.


Muži A 16.05.2019

V obou zápasech se nám dařilo držet nastavenou taktiku, těší Jiřího Kručka

Kert Park je díky dvěma víkendovým výhrám ve finále play off CROSSDOCK Extraligy jen malinký kousek od druhé obhajoby titulu, a tedy zisku zlatého hattricku! Obě vítězná domácí utkání vyhráli Pražané shodně 4:3 po prodloužení a významnou měrou se na tom podílel Jiří Kruček, jenž dokázal v obou utkáních již v 6. minutě otevřít skóre a výrazně tak nastartovat výkony svých spoluhráčů. Nejen za tento počin jmenujeme pražského forvarda Hráčem víkendu!


Muži A 12.05.2019

Kert Park se ve finále ujal vedení 2:0, utkání se znovu rozhodovalo v prodloužení, kde se trefil Dalimil Zvonek

CROSSDOCK Extraliga má možná před sebou letošní poslední zápas! Kert Park totiž ve druhém finálovém utkání dokázal urvat v dalším prodloužení druhé vítězství za víkend a po dvou velice náročných zápasech se dostal už do hodně nadějné pozice v dokonání zlatého mistrovského hattricku! Kladno přitom nemuselo odjíždět z pražských Lužin zklamáno, každé nedělní vedení domácích sice vždy muselo dotahovat, otevřený zápas o jedné chybičce v prodloužení však nakonec podruhé za dva dny zvládl vítěz posledních dvou ročníků, který se tak už příští sobotu na Kladně může radovat ze třetího titulu ve třech posledních sezonách!