Mistr České republiky 2017

Archiv článků

Minipřípravka 23.05.2018

Minipřípravka sehrála turnaj v Mladé Boleslavi

V neděli 13. května se konal další, již osmý z turnajů minipřípravek. Tentokrát jsme byli nominováni na turnaj do Mladé Boleslavi, kde jsme se utkali s Ústeckou DDM Elbou, kladenským Alpiqem a dva týmy domácích Tygrů. Po řadě omluvenek jsme dorazili v minimálním počtu šesti hráčů včetně brankáře. Při účasti pěti týmů sehrálo každé mužstvo čtyři utkání systémem každý s každým.


Mladší žáci 22.05.2018

Mladší žáci prohráli v druhém kole nadstavby s Mostem

V dalším kole nadstavbové části přijel na Lužiny tým Mostu doplněný o několik litvínovských hokejistů v hokejbalových dresech Severočechů.


Muži A 20.05.2018

Lužiny uvidí po roce znovu finále, Kert Park zvládl i třetí utkání semifinále

Celek z Lužin cestoval do Hradce Králové s vědomím toho, že mu pro postup stačí vyhrát už jenom jeden zápas. A tak se i stalo, Pražané totiž nejvyrovnanější utkání v sérii dokázali zlomit na svoji stranu a jedinou brankou z hole Fejfara udělali další krok k obhajobě titulu.


Mladší žáci 19.05.2018

Mladší žáci začali nadstavbu bodem

První utkání nadstavbové části sehráli naši mladší žáci na hřišti Rebelů v Čimicích. Překvapivě jsme začali lépe než nás soupeř v první šanci se objevil Broulík následně Křivánek, ale žádná šance nebyla využita. Domácí postupně vyrovnávali hru a především první domácí formace zle zatápěla naší obraně a brankáři Štrábegrovi.


Muži A 16.05.2018

Skóre 12:1 je jedno, máme dva body a teď jdeme pro třetí, hodnotí vikendová utkání Milan Jelen

První víkend semifinále zvládli Pražané na výbornou. V zápasech na Lužinách ze hry neinkasovali a naopak svému soupeři ve dvou utkáních nastříleli 12 branek. S vedením 2:0 se nyní přesunou na východ Čech, kde již v sobotu budou usilovat o ukončení semifinálové série. Ohlédnutí za víkendem minulým i vyhlídky na nadcházející utkání přináší rozhovor s trenérem Milanem Jelenem.


Mladší dorost 15.05.2018

Mladší dorost vydřel body v Českých Budějovicích

Tuto slunečnou neděli čekala mladší dorostence cesta do Českých Budějovic. Bohužel zejména kvůli zraněním jeli mladší dorostenci v okleštěné sestavě, proto sestavu doplnili mladší žáci a ve druhé formaci nastupoval hrající brankář Martin Šach. Ten se svého úkolu zhostil na jedničku. Další perličkou v zápase byla, že svou premiéru v dorostu si odbyl mladší žák David Nevšímal, který předvedl na svůj věk neskutečně bojovný výkon a zasloužil si velkou pochvalu.