MISTR ČR 2017 a 2018

Archiv článků

Muži B 17.09.2018

Zemřel Lukáš Krčil

V pátek 14. září 2018 nás všechny opustil odchovanec a dlouholetý člen našeho „B“ týmu Lukáš Krčil. Jménem hokejbalového klubu HC KERT Park Praha si dovolujeme vyjádřit svou nejhlubší soustrast celé jeho rodině.


Muži A 17.09.2018

Pražané již znovu východočeské zaváhání nepřipustili, hradecké Piráty porazili 3:2

Hradec Králové chtěl na Lužinách napodobit celek Pardubic, který půdu obhájce vykradl před týdnem, pirátům se však tolik nevedlo. První branky se fanoušci dočkali až v 18. minutě, kdy domácí tým dostal do vedení Rozenberg. Hradec si připravil odpověď gólem Černého, stejně tak reagoval na trefu Čejky Fišer. Přestřelka ve druhém dějství skončila ve 24. minutě, kdy střelecký účet celého utkání uzavřel Petr Danko. Kert Park tak zvítězil v poměru 3:2 a v tabulce začíná stoupat vzhůru.


Muži A 16.09.2018

Kert Park loupil v Letohradě, domácí Jeleny porazil 3:1

Kert Park na východě Čech dokonale napravil zaváhání s Pardubicemi, když se zásluhou Jiřího Kručka dostali do vedení již v prvním dějství. Náskok následně navýšil ve třetí třetině Petr Danko a Václav Šlehofer, domácí vstřelili alespoň čestnou branku. Tři body ale po právu putovaly do hlavního města.


Junioři, Mladší žáci, Muži A, Muži B, Přípravka 13.09.2018

A-tým čeká víkendové dvoukolo, do svých soutěží vkročí také mládež

Dvoukolo pro muže A. Ti se nejprve v sobotu utkají v Letohradu, v neděli pak hostí hradecké Piráty. Junioři v neděli hostí rovněž celek z Hradce Králové. Muži B hrají v Mladé Boleslavi. Mladší žáci přivítají Kelty 2008 a přípravka sehraje turnaj na Kladně.


Junioři 11.09.2018

Zbytečná vyloučení stála juniory utkání v Plzni, Mečounům podlehli 1:5

Junioři Kert Parku podlehli zkušenějšímu týmu v této soutěži Plzni 5:1. Přestože šancí bylo několik, jediný gól vybojovala Lucka Manhartová po nahrávce Marka Krbce.


Muži A 09.09.2018

Pražanům repríza finále nevyšla, Pardubice si odvezly zaslouženou výhru 4:0

V repríze finálového souboje dokázaly Pardubice překvapit tým Kert Parku a porazit obhájce titulu 4:0. Pražané nedokázali najít recept na Davida Stárka, který v brance autosklářů vychytal čisté konto.