MISTR ČR 2017 a 2018

Archiv článků

Junioři 13.11.2018

Junioři zvítězili v Písku fotbalově 2:0

V sobotu 10.11. cestoval náš tým juniorů do Písku. Sestava nebyla optimální, chybělo nám 5 hráčů základní sestavy. Našim cílem bylo odvézt z hřiště soupeře plný počet bodů a to se nám povedlo.


Muži A 11.11.2018

Kert Park ani podruhé v sezoně nedokázal porazit Pardubice

V Pardubicích pod umělým osvětlením bylo v sobotu úderem sedmnácté hodiny rozehráno utkání, jenž bylo už druhou letošní reprízou loňské skvělé finálové série. Tu první ovládly Pardubice, které dokázaly být úspěšnějšími i nyní! Oproti předchozímu utkání se však jednalo o velkou přestřelku. Šest branek v síti celku z Lužin tak znamená už druhou prohru mistra posledních dvou sezon po sobě!


Mladší žáci 08.11.2018

Mladší žáci porazili mladší tým Keltů 6:0

Na Lužiny v rámci dalšího kola přeboru mladších žáků zavítal mladší tým Keltů. Mužstvo od Berounky přijelo na tři formace, náš tým kvůli zraněním a nemocem nastoupil jen na dvě pětky.


Muži A 07.11.2018

Nemůžeme si dovolit nechat se tolikrát vyloučit, říká po prohře v Karviné Tomáš Fejfar

Pražané ztratili teprve podruhé v sezoně body. Utkání v Karviné zhodnotil forvard Tomáš Fejfar, jenž si v kvalitním utkání připsal 3 body za asistence a opět tak díky předvedené hře ukázal, že je nepostradatelnou složkou svého týmu.


Minipřípravka 07.11.2018

Minipřípravka zvítězila v Rakovníku dvakrát

Po delší přestávce způsobené naší neúčastí na turnaji v Mladé Boleslavi před 14 dny jsme tentokráte zavítali na půdu Rakovníka, kde místní HBC uspořádal jeden z turnajů již 4. kola přeboru minipřípravek. Turnaj byl obsazen 4 týmy, SK Kelti 2008, HBC Nové Strašecí, náš HC Kert Park Praha a domácí HBC Rakovník. Při tomto počtu hrál každý s každým a po 3 kolech ještě došlo na utkání prvního s druhým a třetího se čtvrtým týmem, tedy jsme standardně odehráli 4 zápasy.


Junioři 06.11.2018

Junioři porazili v pražském derby Kovo 4:2

V neděli jsme si zahráli derby proti Kovu. Byl to nehezký zápas se spoustou vyloučení. Skóre vyloučených na 2 minuty bylo 10:12.